Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dzisiaj, wiele osób do swojej polisy ubezpieczeniowej pozyskuje pakiet assistance.

Dołączenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Niżej znajdziesz listę najistotniejszych zalet.

Wartość. Wiele marek zaoferuje niższe stawki jeżeli do podstawowego ubezpieczenia interesant nabędzie dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeśli masz kłopot ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych dotyczących usterki, reakcja zawodowca będzie na ogół szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszta holowania. Wadliwe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przekłuta opona. Jeżeli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przyjedzie, zdejmie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna kłopotów z samochodem. Może się to stać, gdy zostawimy uruchomione światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zbiornik paliwa w czasie podróży okaże się pusty wezwij technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są różne wydarzenia. Podczas szukania stosownego pakietu skupiać uwagę trzeba na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych zdarzeń, które mogą wystąpić.

Wpis napisany przy współpracy z dowóz paliwa Świerklaniec